УКРАIНА.Погляд в МАЙБУТНЕ.

«Дед Мороз на баррикадах. Чем дальше в тупик заходит противостояние в Киеве, тем более абсурдными символами оно обрастает».  («Огонёк»-журнал.Валерий Калныш, Киев)

Не буду оспаривать мнение г-на Калныша,который считает Деда Мороза (символ НОВОГО Года) абсурдным символом.Бог ему судья !

Логика «поведения» украинского Деда Мороза им не понята.Гораздо понятней логика «заказчика».Ну так допоможем тов.Валерию Калнышу постичь сие —


УКРАIНА – IНВАРIАНТНИЙ ПОГЛЯД  В МАЙБУТНЕ ! 

Кожна людина —  унікальна і неповторна  Особистість на планеті , але всі ми — ноти однієї величної  Вселенської  Симфонії  в духовній партитурi  Вічності ,глави безсмертної поеми  що зветься  «Життя»,  актори  жанрової  планетарної  трагікомедії  з трiумфальним  Прологом , священною Дією і  передвiчним  Епілогом .Кожна  Особистiсть на планеті  має своє призначення , будучи складовою частиною духовної мозаїки Вселенської  Долі .
Кожна нація , крізь призму сакральних знань , відтворюе  творчий  ритм Всесвіту. Всьому на Землі властива своя місія. У кожної особистості  вона історична , у кожного етносу — планетарна .

Кожна епоха має своє моральне обличчя  злетів  та падiнь , прагнень , творення  та гiрких розчарувань. Змінюються  часи і звичаї ,вiдходять у небуття  покоління  та особистості , що впливали на хід Історії , розсипаються на порох великі  імперії  та держави , що уособлювали  колись  могутність  людської  влади .
Воістину , немає нічого вічного на Землі — все є тимчасовим  і тендітним , створюючи  ілюзорний ефект  присутност  і  дії.
I в той же час, кожна мить на Землі  має колосальний коефіцієнт насичення Вселенською  Дією .  Ця  мить  —  історично неповторна, мае свою  інформаційно –творчу, планетарну  гаму . Люди завжди прагнули  осягнути Прийдешнє , мріями та ідеями , звуками і фарбами формуючи матрицю загальної Долі !
Поки світ мріє і вірить у диво , як дитина — він буде жити , визріваючи духом і свідомістю в безмежних просторах Космосу , де кожна людина є духовним Образом Творця — абсолютним
втіленням Всесвіту , без меж творення. Ми,украiнцi – люди вільного вибору , в яких закладено гiгантський   духовний потенціал , і  нашим душам дано  право, за життя , розкрити його . У цьому є велика перемога  інваріантності  Духу  і  Розуму над  деструктивністю  Часу , коли в викарбуваному  Даному ми будуємо Прийдешнє для нових  поколінь , які , згадуючи нас , теж будуть допитливо вдивлятися  в  далечiнь , проходячи свої шляхи в спіралях Часу. У цьому і є причино –наслідкова  Суть  сьогодення , з його вічним пошуком   і  прагненням   до   усвідомлення  Істини.

Зупинися , мить! Ти — прекрасна ! «

Опанас Лахов.

24.12.2013р. КИIВ.

 

УКРАIНА.Погляд в МАЙБУТНЕ.: 1 комментарий

  1. А я тихесенько промовчу, бо окрім матерних слів нічого не знаю, а тому п…..ь!

Обсуждение закрыто.